Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. aug
10:00
Tommerup BK
ERI
Silent weekend - U10 C dr. (15) 5:5 - 25/8 I ERI - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Krarup Espe Fodbold
Kirkeby IF
Silent weekend - U10 C dr. (15) 5:5 - 25/8 I ERI - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Ebberup IF
Tåsinge f. B.
Silent weekend - U10 C dr. (15) 5:5 - 25/8 I ERI - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
S.f.B.
Tommerup BK
Silent weekend - U10 C dr. (15) 5:5 - 25/8 I ERI - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
ERI
Krarup Espe Fodbold
Silent weekend - U10 C dr. (15) 5:5 - 25/8 I ERI - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Kirkeby IF
Ebberup IF
Silent weekend - U10 C dr. (15) 5:5 - 25/8 I ERI - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Tåsinge f. B.
S.f.B.
Silent weekend - U10 C dr. (15) 5:5 - 25/8 I ERI - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Tommerup BK
Krarup Espe Fodbold
Silent weekend - U10 C dr. (15) 5:5 - 25/8 I ERI - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
ERI
Kirkeby IF
Silent weekend - U10 C dr. (15) 5:5 - 25/8 I ERI - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
ERI
Langeskov IF
U12 dr. C - 8:8 - 5-7 kampe - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Ebberup IF
S.f.B.
Silent weekend - U10 C dr. (15) 5:5 - 25/8 I ERI - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Tåsinge f. B.
Tommerup BK
Silent weekend - U10 C dr. (15) 5:5 - 25/8 I ERI - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
ERI
FC Østfyn
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
ERI
Thurø BK af 1920
Herre S4 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
ERI
FC Østfyn
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
ERI
FC Broby/Verninge IF/Brylle BK
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
ERI
KUU
U12 dr. C - 8:8 - 5-7 kampe - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
ERI
SFF-FC Faaborg
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
ERI
Tarup/Paarup IF
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
ERI
MG & BK
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
ERI
FC Kurant (2)
Herre S4 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|